HAKKIMIZDA

ÖZVARDAR CAM HAKKINDA

1952 yılında Camcı Dilaver Vardarer tarafından Manisa’da kurulmuştur. İlk yıllarında perakende cam alım ve satım yapan şirketimiz; 1965 yılında “Türkiye Şişe Cam” fabrikalarının bayiliğini alarak hacmini büyütmüş, 2001 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m² arsa üzerine 12.000 m² kapalı alanda üretim tesisini faaliyete geçirip, şuan ki konumuna gelmiştir.

Özvardar Cam Sanayi, yüksek kalitede üretim gerçekleştirmekte olup, beyaz eşya, inşaat, mobilya, otomotiv ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Dünya standartlarına uygun kalitesi, geniş ürün portföyü ve güçlü lojistik altyapısı ile dünya çapında her türlü cam ihtiyaç ve beklentileri karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden bu yana, sürekli olarak değişen teknolojiye uyum

sağlayan, fikirleri gerçeğe dönüştürebilen, uzman kadro ile çalışarak gelişmeye devam eden Özvardar Cam Sanayi, dünya standartlarında üretim ve hizmet vermenin gururunu taşımaktadır. Sizlere verdiğimiz değer ve bizlere duyduğunuz güvenden güç alarak, yarım asrı aşkın başarılı bir geçmişin ardından, yepyeni projelerle yolumuza devam ediyoruz.

right top
fabrika kare

ENDÜSTRİYEL TRENDLERİ TAKİP EDİYORUZ

Her an yanı başımızda olan bu gizemli maddeye hayat vermek bizim işimiz. İster buzdolabı üretin, ister cephe giydirin veya kendi evinizin mimarı olun. Özvardar Cam geniş üretim yelpazesiyle ayrıcalıklı fikirlere olanak sunuyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Cam üretim sektöründe müşteri isteğine ve firmamız şartlarına uygun kalitede girdileri kullanarak; müşteri taleplerine göre en kısa sürede ve istenen kalitede ürün sağlamayı garanti ediyoruz.

Çevreye ve topluma karşı saygı bilincini koruyarak; sürekli gelişen teknolojiye uygun hareket etme bilinciyle değişen şartlara ve yeniliklere açık olarak kalite yönetim sistemimizi uyguluyoruz. İyileştirme ve etkinliği arttırmak için sürekli sistemimizi geliştiriyoruz.

kalite

MARKALARIMIZ

Özvardar Çatısı altında faaliyet gösteren diğer markalarımız

bagnotti dikey
vogues dikey
vogues mutfak dikey
T

BİLGİ ALIN

info@ozvardarcam.com

MEDYA

medya@ozvardarcam.com

İLETİŞİM FORMU